Shipchandler w Twoim zasięgu

Flex Trading jako dostawca części okrętowych jest gwarancją szybkiej dostawy wybranych części do stoczni oraz portów, dostosowanych specjalnie do Twoich potrzeb.

Gdańsk
Szczecin

O nas

Firma Flex Trading świadczy usługi shipchandlera, dostarcza zaopatrzenie morskie oraz zapewnia wsparcie podczas remontów statków w stoczniach.
Naszym atutem są doświadczenie i wiedza techniczna naszych pracowników, niezbędne do profesjonalnego i indywidualnego wsparcia w trakcie remontu statku. Gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość oferowanych towarów jak i niezawodność naszych usług jako shipchandler.

Katalog części Flextrading

Flex Trading dostarcza części techniczne potrzebne podczas remontów jednostek takie jak: zawory łożyska, produkty teflonowe oraz gumowe, uszczelnienia zaworów.

Dostarczamy nasze części do każdego portu oraz stoczni na terenie Europy. Ponad to posiadamy zaplecze logistyczne pozwalające nam realizować przesyłki w skali całego świata.  Flextrading operuje też z standardami takimi jak IMPA oraz ISSA.

Pobierz katalog części Flextrading

Nasze usługi

Flex Trading jako dostawca zaopatrzenia statków tworzy najlepsze metody dostawy dla Ciebie.

Wieloletnia współpraca z dostawcami europejskimi pozwala nam na dostarczanie produktów z naszej oferty w konkurencyjnych cenach i krótkim terminie realizacji dostaw.

Logistyka

Oferowane przez nas produkty jesteśmy w stanie dostarczyć do głównych Europejskich portów takich jak Hamburg, Rotterdam czy Antwerpia nawet w ciągu jednego dnia.

Elementy na zamówienie

Znajomość wyspecjalizowanych warsztatów poszerza nasza ofertę o niestandardowe produkty, które mogą okazać się kluczowe w czasie prac remontowych.

dock 1

Początek

Shipchandler Od 2015 roku Flex Trading zaczęło od obsługi okrętów na terenie Stoczni Remontowej i Portu w Gdańsku. Następnie zwiększyliśmy zakres prac zaopatrzenia morskiego o Stocznię Nauta i Port w Gdyni oraz Stocznię Szczecin.

 Z biegiem czasu po zdobyciu zaufania coraz to większej rzeszy nowych klientów, poszerzyliśmy szeregi naszego zespołu dzięki czemu, rozwinęliśmy bazę produktów dostarczając rozwiązania na najwyższym poziomie dla jednostek wpływających do Polskich Portów i Stoczni.

Dostawy Flex Trading w Portach i Stoczniach

Wieloletnie realizowanie specyficznych prac shipchandlera pozwoliło nam wypracować szybki i wydajny system zaopatrzenia morskiego na terenie największych portów i stoczni w Polsce

Ship chandler shipyard

Gdańsk

Pierwsza stocznia w historii naszej działalności jako shipchandler oraz największa w kraju. Teren wyjściowy w naszych starań.

Gdynia

Najstarsza działająca stocznia w Polsce. Dzięki naszej lokalizacji Gdynia nie musi czekać dłużej na realizację zamówień.

Szczecin

Po otwarciu oddziału w Szczecinie jesteśmy gotowi na nowe współprace na nowym terenie.