Shipchandler w Twoim zasięgu

Flextrading jako shipchandler jest gwarancją szybkiej dostawy wybranych części do statków dostosowanych do Twoich potrzeb

Gdańsk
Szczecin

Popularne produkty

O nas

Flex Trading zajmuje się dostawami technicznymi z przeznaczeniem morskim i zapewnia wsparcie techniczne podczas remontów statków w stoczniach.
Naszym atutem są doświadczenie i wiedza techniczna naszych pracowników, niezbędne do profesjonalnego i indywidualnego wsparcia w trakcie remontu statku. Gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość oferowanych towarów jak i niezawodność naszych usług.

Nasze usługi

Flex Trading jako shipchandler tworzy najlepsze metody dostawy dla Ciebie

Wieloletnia współpraca z dostawcami europejskimi pozwala nam na dostarczanie produktów z naszej oferty w konkurencyjnych cenach i krótkim terminie realizacji dostaw.

Logistyka

Oferowane przez nas produkty jesteśmy w stanie dostarczyć do głównych Europejskich portów takich jak Hamburg, Rotterdam czy Antwerpia nawet w ciągu jednego dnia.

Elementy na zamówienie

Znajomość wyspecjalizowanych warsztatów poszerza nasza ofertę o niestandardowe produkty, które mogą okazać się kluczowe w czasie prac remontowych.

Shipchandler dock 1

Początek jako Shipchandler

Od 2015 roku Flex Trading zaczęło od obsługi okrętów na terenie Stoczni Remontowej i Portu w Gdańsku. Następnie zwiększyliśmy zakres prac o Stocznię Nauta i Port w Gdyni oraz Stocznię Szczecin.

 Z biegiem czasu po zdobyciu zaufania coraz to większej rzeszy nowych klientów, poszerzyliśmy szeregi naszego zespołu dzięki czemu, rozwinęliśmy bazę produktów dostarczając rozwiązania na najwyższym poziomie dla jednostek wpływających do Polskich Portów i Stoczni.

Flex Trading jako Shipchandler w Portach i Stoczniach

Wieloletnie realizowanie specyficznych zamówień pozwoliło nam wypracować szybki i wydajny system dostaw na terenie największych portów i stoczni w Polsce

Shipchandler dock 2

Gdańsk

Pierwsza stocznia w historii naszej działalności jako shipchandler oraz największa w kraju. Teren wyjściowy w naszych starań.

Gdynia

Najstarsza działająca stocznia w Polsce. Dzięki naszej lokalizacji Gdynia nie musi czekać dłużej na realizację zamówień.

Szczecin

Po otwarciu oddziału w Szczecinie jesteśmy gotowi na nowe współprace na nowym terenie.

Opinie

Shipchandler dock 4
Na podstawie 39 opinii.
Szymon Smerża
Szymon Smerża
7. Maj, 2020.
Zweryfikowana
Współpracuje z firmą Flex Trading od dłuższego czasu, jak narazie nigdy się nie zawiodłem. Polecam!