Usługi

Z myślą o Twoich potrzebach

Co robimy

Naszym głównym celem jest udzielić naszym klientom wsparcia technicznego jakiego wymaga sytuacja na konkretnym etapie prac. Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że w branży morskiej nie ma rutyny i każdą sytuację należy traktować indywidualnie. 

Mając do dyspozycji wykwalifikowany zespół, który rzetelnie skupia się na skoordynowanym przepływie informacji, która może się okazać kluczowa w realizacji zamówienia. Dzięki czemu  jesteśmy w stanie poszerzyć zarówno bazę naszych klientów jak i wachlarz naszych usług.

Ship chandler Three ships

Co możemy zrobić

Biorąc pod uwagę różnorodne pochodzenie obsługiwanych przez nas statków, napotykamy się na unikatowe części, które są niedostępne w oczekiwanym terminie. Jest to idealna okazja do skorzystania z usług wyspecjalizowanych warsztatów, które na podstawie przykładu zapewnionego ze statku są w stanie wykonać zamiennik w niezwykle krótkim czasie, który w pełni sprawdza się w codziennym użytku.

Sieć dostawców

Dzięki rozbudowanej sieci dostawców mamy możliwość dostosowania swojej oferty do wymagań klienta. Korzystamy z lokalnych jak i zagranicznych dostawców, dzięki czemu nie ograniczamy się do limitowanego źródła towarów. Dla utrzymania płynności w dostawach w przypadku utrudnień w dostępności produktu poszukujemy nowych sposobu zaopatrzenia.

Sieć transportowa

Doskonała znajomość lokalnego rynku transportowego pozwala nam na doskonałą koordynację realnego czasu dostawy. Zważając na dynamikę przemysłu morskiego dążymy do najbardziej zoptymalizowanego okresu realizacji zamówienia. Przy współpracy z profesjonalistami w dziedzinie transportu, finalizujemy transakcję, które początkowo mogą się wydawać nie do zrealizowania, będące naszą codziennością.

Ship chandler White ship
Ship chandler Vessel in a shipyard

Pomiary

Każdą współpracę bazujemy na starannej analizie potrzeb klienta. Rozpoczynając od indywidualnych pomiarów, polegających na skrupulatnym sprawdzeniu rozmiaru danego elementu. Natychmiast oceniamy sytuację, która wiąże się ze ściśle określonymi terminami będącymi fundamentalnym czynnikiem wyznaczającym przebieg współpracy. Oferujemy najkrótszy czas realizacji zamówienia w konkurencyjnych cenach, uwzględniając nawet unikatowe, trudno dostępne produkty