Kilka słów o nas

Ship chandler Ship towing

Twój partner podczas remontu

Flex Trading jest firmą profesjonalną zajmującą się dostawami technicznymi produktów z przeznaczeniem morskim do portów oraz zapewnia wsparcie techniczne podczas remontów statków w lokalnych stoczniach. 

Lata współpracy ze statkami i dziesiątki rozwiązanych problemów technicznych, pozwoliło nam zrozumieć potrzeby naszych klientów. Wychodząc im naprzeciw gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście podczas remontu statku. Naszym atutem są doświadczenie i wiedza techniczna naszych pracowników, niezbędne do profesjonalnego wsparcia w trakcie remontu statku. Naszym klientom gwarantujemy niezawodność oferowanych towarów jak i najwyższą jakość naszych usług.

Profesjonalizm od początku

Od 2015 roku Flex Trading zaczęło od obsługi statków na terenie Stoczni Remontowej i Portu w Gdańsku.

Następnie zwiększyliśmy zakres o Stocznię Nauta i Port w Gdyni oraz Stocznię Szczecin. Z biegiem czasu po zdobyciu zaufania coraz to większej rzeszy nowych klientów, poszerzyliśmy szeregi naszego zespołu dzięki czemu, rozwinęliśmy bazę produktów dostarczając rozwiązania na najwyższym poziomie dla jednostek wpływających do Polskich Portów i Stoczni.

Ship chandler Ship with ropes